623789-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Eldistributions- och reglerutrustning – Ramavtal avseende Tillverkning och leverans av serviscentraler, fastighetscentraler samt apparatskåp
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal avseende Tillverkning och leverans av serviscentraler, fastighetscentraler samt apparatskåp
BeskrivningAutomationstekniker & apparatskåp
Intern identifierare656924
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal avseende Tillverkning och leverans av serviscentraler, fastighetscentraler samt apparatskåp