See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Restaurang,storhushåll samt bageri och konditori
Beskrivning: Arbetsmarknadsutbildning inom Restaurang,storhushåll samt bageri och konditori
Intern identifierare: Af-2024/0068 9926
Förfarandets viktigaste kännetecken: öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sundsvall
Beskrivning: Leveransort Sundsvall
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Karlstad
Beskrivning: Leveransort Karlstad
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Västerås
Beskrivning: Leveransort Västerås
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Eskilstuna
Beskrivning: Leveransort Eskilstuna
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Stockholm
Beskrivning: Leveransort Stockholm
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Göteborg
Beskrivning: Leveransort Göteborg
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Skövde
Beskrivning: Leveransort Skövde
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Borås
Beskrivning: Leveransort Borås
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Mjölby
Beskrivning: Leveransort Mjölby
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Norrköping
Beskrivning: Leveransort Norrköping
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Växjö
Beskrivning: Leveransort Växjö
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Kristianstad
Beskrivning: Leveransort Kristianstad
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Helsingborg
Beskrivning: Leveransort Helsingborg
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Malmö
Beskrivning: Leveransort Malmö
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Ronneby
Beskrivning: Leveransort Ronneby
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Örebro
Beskrivning: Leveransort Örebro