623890-2024 - Resultat
Sverige – Fastighetsförvaltning – Upphandling av kontrakt avseende drift och Jour Örebro slott
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av kontrakt avseende drift och Jour Örebro slott
BeskrivningUpphandling av kontrakt avseende drift och Jour Örebro slott. Anbudslämnare ska besöka objekten med SFVs tekniska förvaltare. Visningar av objekt sker under perioden vecka 35-36 och framåt efter överenskommelse med SFV.
Intern identifierare23/134
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000