2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för tjänster inom projektutveckling och projektutvärdering
Beskrivning: Migrationsverket är i behov av tjänster inom projektutveckling och projektutvärdering. Målet med uppdraget är att det ska bidra till utveckling, styrning och genomförandet av Migrationsverkets projekt samt möjliggöra att kunna visa på projektets faktiska resultat och effekter.
Intern identifierare: 3.2.1-2025-7467
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000