623961-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Södertälje: Tjänster för dagcentrer
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2023-1099 Daglig verksamhet inom LSS 9 § 10
Referensnummer: 23/95
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85312100 Tjänster för dagcentrer
II.1.4.
Kort beskrivning
Daglig verksamhet inom LSS 9 § 10.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85311200 Social omsorg för handikappade, 85312000 Socialvård utan inkvartering, 85312120 Dagvård för handikappade barn och ungdomar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen