623999-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Förvaringspåsar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bevispåsar
Referensnummer: 935-A287.054/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18937100 Förvaringspåsar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett ramavtal som ska tillgodose Polismyndighetens behov nationellt. Ramavtalet omfattar leverans av påsar för förvaring av olika typer av bevismaterial.