See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Datortillbehör och användarnära IT-produkter
Beskrivning: Tillväxtverket nuvarande avtal löper ut 2025-09-12 och myndigheten avser att upphandla motsvarande funktion för en ny ramavtalsperiod. Vi söker en kundanpassad webbutik med ett brett och djupt sortiment av efterfrågade produkter och produktkategorier. Det är viktigt att sortimentet är aktuellt och modernt. Tillväxtverket efterfrågar en leverantör som proaktivt arbetar för att förbättra och förenkla kundresan.
Intern identifierare: Ä 2025-1196
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30237000 Delar och tillbehör till datorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Annonserad upphandling
Intern identifierare: 1742314
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 1. Svar på krav
Beskrivning: Föredraget alternativ
Intern identifierare: 1742315