624101-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Installation (utom programvara) – Elarbeten - planerade
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelElarbeten - planerade
BeskrivningUpphandlingen avser elarbeten och omfattar planerat underhåll och mindre ombyggnationer i såväl allmänna utrymmen som i lokaler och lägenheter.
Intern identifierareFB 2025/570
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara), 45317000 Övriga elinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareElarbeten - planerade
Ytterligare klassificering (cpv): 45311200 Elektriska kopplingsarbeten, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten