2. Förfarande
Förfarande
Titel: RAMAVTAL ELARBETEN INNERSTAD
Beskrivning: Elarbeten
Intern identifierare: T2023-03314
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45316000 Installation av belysnings- och signalsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 31527200 Utomhusbelysning, 34928500 Gatubelysning, 45316100 Installation av utomhusbelysning, 45316110 Installation av vägbelysning, 50232000 Underhåll av offentlig belysning och trafikljus, 50232100 Underhåll av gatubelysning, 50232110 Färdigställande av offentliga belysningsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: RAMAVTAL ELARBETEN INNERSTAD