624156-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Ramavtal konstruktion husprojektörer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal konstruktion husprojektörer
BeskrivningNorrköpings kommun, upphandling- och inköpsenheten (inköpscentral) inbjuder er att lämna anbud på ramavtal tekniska konsulttjänster inom område konstruktion husprojektörer Anbud ska lämnas i enlighet med upphandlingsdokumentet.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95317:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning, 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster