See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av skyltar åt Solna stad
Beskrivning: Upphandling av skyltar åt Solna stad, interiör och exteriör
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: KS/2024:326
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51300000 Installation av kommunikationsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34928470 Skyltning, 34992000 Skyltar och upplysta skyltar, 34992300 Gatuskyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument - Öppet/Förenklat
Beskrivning: Annonsering i ett steg. Grundutförande med mervärdesmodellen, ändras vid behov nedan.
Intern identifierare: KS/2024:326-0
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare klassificering (cpv): 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 34928470 Skyltning, 34928472 Skyltar, 34992000 Skyltar och upplysta skyltar, 34992300 Gatuskyltar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsdokument
Intern identifierare: KS/2024:326-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Upphandlingsdokument - Öppet/Förenklat (2) (1)
Intern identifierare: KS/2024:326-2