2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Fysiskt Skydd A - Mekaniska lås och dörrautomatik + Fysiskt Skydd C - Brandlarm
Beskrivning: Vi söker information från leverantörer som kan erbjuda lösningar för fysiskt skydd av våra anläggningar och tillgångar. Syftet med denna RFI är att få en bättre förståelse för marknadens tillgängliga produkter och tjänster, deras tekniska specifikationer, samt potentiella kostnader och tidsramar för implementering.
Intern identifierare: SOT 2024/139
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 31625200 Brandlarmssystem, 44500000 Verktyg, lås, nycklar, gångjärn, fästen, kedjor och fjädrar, 44521100 Lås, 45312000 Installation av larmsystem och antenner