624265-2021 - ÄndringSverige-Borås: Gaser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flaskgaser
Referensnummer: 21/57
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24100000 Gaser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av flaskgaser med utrustning, utbildning samt serviceavtal.