624432-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utbildningstjänster – Konsultstöd till Network Global Professionals
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultstöd till Network Global Professionals
BeskrivningVälkommen att lämna anbud i upphandling av konsultstöd till SI Network for Global Professionals (NFGP), ett kompetenshöjande nätverk med fokus på karriärplanering och karriärutveckling samt ledarskap för Svenska institutets stipendiater. SI avser att teckna ramavtal med tre leverantörer.
Intern identifierare00884/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000