624450-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – IT-stöd för ersättning vid vård av asylsökande
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-stöd för ersättning vid vård av asylsökande
BeskrivningIT-stöd för ersättning vid vård av asylsökande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115477:Lot:1