624478-2020 - ÄndringSverige-Lund: Armerade eller förstärkta kassaskåp och dörrar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Säkerhetsskåp
Referensnummer: KS2020/0808
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44421000 Armerade eller förstärkta kassaskåp och dörrar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Ramavtal för Säkerhetsskåp.