2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyråtjänster 202426
Beskrivning: Upphandlingen avser förmedling av resor och tillhörande tjänster till Public Servicebolagen.
Intern identifierare: 202426
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000