624583-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Låssmedstjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Säkerhet-/ Låskonsult
Referensnummer: SKH 2021/742/2.4.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna förfrågan avser att kontraktera ett bolag som erbjuder tekniska konsulttjänster, Säkerhet och lås.
För detaljer se förfrågningsunderlag
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35121700 Larmsystem, 79710000 Säkerhetstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen