Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av tjänster för förmedling av och stöd till ställföreträdare
Referensnummer: AMF 2021/811
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98133100 Samhällsförbättringar och stödtjänster till befolkningen
II.1.4.
Kort beskrivning
Tjänster för förmedling av och stöd till ställföreträdare i Stockholms stad.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 7 700 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80590000 Handledning, 98133100 Samhällsförbättringar och stödtjänster till befolkningen, 98513200 Tjänster utförda av kontorspersonal för enskilda
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se krav i inbjudan.