624650-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster inom ventilation – Tekniska konsulttjänster avseende Ventilation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTekniska konsulttjänster avseende Ventilation
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för utförande av tekniska konsulttjänster avseende ventilation.
Intern identifierare2025MKB-674
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000