624736-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion – Brandkonsult
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBrandkonsult
BeskrivningUpphandlad tjänst avser brandkonsult..
Intern identifierare25/01
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71317100 Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del