624769-2024 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Lokalvård södra, centrala, solom & skab
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård södra, centrala, solom & skab
BeskrivningLokalvård
Intern identifierareKS-2024/00576
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLokalvård södra, centrala, solom & skab