Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kvalificerat urval
Referensnummer: FM2020-19446
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
II.1.4.
Kort beskrivning
Kvalificerat urval chefer.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Område 1
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering, 79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik, 79600000 Rekryteringstjänster, 79633000 Personalutveckling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Område 2
Del nr: 2