624849-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Dental förbrukning Avtrycksmaterial
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDental förbrukning Avtrycksmaterial
BeskrivningUpphandlingen avse Dentala förbrukningsartiklar inom avtrycksmaterial för Folktandvården i Skåne.
Intern identifierare2024-FTV000020
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDental förbrukning - Generell del