624910-2024 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Ramavtal - Konsulttjänst för CSRD (hållbarhetsredovisning)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal - Konsulttjänst för CSRD (hållbarhetsredovisning)
BeskrivningRamavtal - Konsulttjänst för CSRD (hållbarhetsredovisning)
Intern identifierareKS-2024/00381
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79415000 Konsulttjänster för produktionsledning, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster, 90700000 Miljötjänster, 90710000 Miljöledning, 90712000 Miljöplanering, 90713000 Miljörådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Titel".MALL Tjänster & Varor Docs"