625044-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Begagnade lastfordon – Inköp av Lastväxlare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av Lastväxlare
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av en begagnad lastväxlare till Höganäs kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34137000 Begagnade lastfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109932:Lot:1