625183-2023 - ResultatSverige-Kristianstad: Apparatur och instrument för operationssalar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Artroskopistaplar till handkirurgen, Malmö
Referensnummer: 2022-O000367
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33162000 Apparatur och instrument för operationssalar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser två st artroskopistaplar till handkirurgen i Malmö.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33100000 Medicinsk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen