625208-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Däck till lätta och tunga fordon – Däck och däckservice, Motala kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDäck och däckservice, Motala kommun
BeskrivningDäck och däckservice till Motala kommun
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117464:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34351000 Däck till lätta fordon, 34351100 Bildäck, 34352100 Lastbilsdäck, 34913200 Regummerade däck