2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling avseende strategisk avtalsstöd
Beskrivning: Avtalsstöd
Intern identifierare: SK2023-0474
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 33180000 Funktionellt stöd, 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling avseende strategisk avtalsstöd