625304-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – 2023 Upphandling ramavtal endoskopiutrustning Region Norrbotten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel2023 Upphandling ramavtal endoskopiutrustning Region Norrbotten
BeskrivningUpphandling av ramavtal för endoskopiutrustning till Region Norrbotten.
Intern identifierare23/52
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000