2. Förfarande
Förfarande
Titel: Environmentally Acceptable Lubricant
Beskrivning: biologiskt nedbrytbar propellerhylsolja till Sjöfartsverkets fartyg.
Intern identifierare: 24-05039
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Förfarandets viktigaste kännetecken: på grund av tekniska skäl
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09200000 Petroleum-, kol- och oljeprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000