See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tungt fordon
Beskrivning: Köp av en (1) styck fabriksny svenskregistrerad El-lastbil med transportskåp (Tungt fordon), godkänd för trafik i Sverige, med återköpsgaranti inklusive serviceavtal för hela avtalstiden
Intern identifierare: IN-IN23-0333
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon, 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del