2. Förfarande
Förfarande
Titel: Banktjänster SLL1601
Beskrivning: Upphandling av Banktjänster omfattande koncernkontosystem, betalningsförmedling, löneförmedling, betalkort. I Leverantörens åtagande ingår införande, drift och förvaltning av tjänsten samt tillgänglighet och support.
Intern identifierare: FSN 2025-0333
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000