62558-2026 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Koagulationsinstrument
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Koagulationsinstrument
Beskrivning: Koagulationsinstrument Klinisk Kemi och transfusionsmedicin, Kalmar, Oskarshamn, Västervik
Intern identifierare: 24-482-01I
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000