See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Minnesgåvor & personalgåvor
Beskrivning: Upphandling av leverantör till jubilargåvor för personal som arbetat länge inom kommunen samt personalgåvor i samband med högtid.
Intern identifierare: KS 2025/202
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
Ytterligare klassificering (cpv): 30162000 Aktiva kort, 55900000 Detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatorisk del
Beskrivning: Obligatoriska krav
Intern identifierare: 1685062
Ytterligare klassificering (cpv): 30160000 Magnetkort, 55900000 Detaljhandelstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanningsförsäkran
Beskrivning: Anbudsgivare lämnar anbud genom att intyga att denne inte berörs av någon av de uteslutningsgrunder som framgår av 13 kap. 1-3 §§ LOU. Anbudsgivare som lämnar anbud genom sanningsförsäkran ska inte fylla i del "Egenförsäkran (ESPD)".
Intern identifierare: 1660771
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Ramavtal Presentkort butiker
Beskrivning: Ange anbudspris
Intern identifierare: 1674673
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Ramavtal ljuskrona
Intern identifierare: 1675048