625831-2022 - ÄndringSverige-Ludvika: Övriga färdigställande byggnadsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Glasmästeri Falun
Referensnummer: GNU 2022/87
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45450000 Övriga färdigställande byggnadsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal glasmästeri.