625896-2020 - ÄndringSverige-ARLÖV: Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Tekniska Konsulter Del 2
Referensnummer: 20/14
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Burlövs kommun handlar upp planering- och landskapsarkitekter, mark- och väg projektörer samt trafik och buller konsulter för Tillväxt-, Tekniska-, Miljö och byggavdelningen samt Burlövsbostäder.