2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare
Beskrivning: Hjullastare för väghållningsarbeten inom väghållarens ansvarsområde, Gata- och trafikenheten
Intern identifierare: 24-2010-1312-1010-193
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000