2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blommor och kondoleansblommor
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för blommor, blomsterarrangemang, snittblommor i buketter, blommande växter, krukväxter och kondoleansblommor.
Intern identifierare: V 2025/2436
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03121200 Snittblommor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Blommor och kondoleansblommor