Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72211000 Programmering av system- och användarprogram
Ytterligare klassificering (cpv): 48300000 Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet, 48310000 Programvara för dokumentredigering, 48316000 Programvara för presentation, 48317000 Programvara för ordbehandling, 48324000 Programvara för diagram, 48325000 Programvara för formhantering
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde