2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ryggmikroskop
Beskrivning: Region Sörmland avser att upphandla ett ryggmikroskop med tillhörande förbrukningsmaterial.
Intern identifierare: IN-IN26-0027
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
Ytterligare klassificering (cpv): 33162100 Utrustning för operationssalar, 33162200 Operationsinstrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000