2. Förfarande
Förfarande
Titel: Storköksservice 2025
Beskrivning: OBS! Detta är en planerad upphandling. Ovanåkers kommun via inköpssamverkan Mitt upphandlar service- och reparationstjänster för kommunala storkök i Hälsingland. Upphandlingsförfarande, omfattning och tider kan förändras ända fram till skarp annonsering. Underlag publiceras senare
Intern identifierare: 15044
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper, 50800000 Diverse reparationer och underhåll