626378-2023 - ResultatSverige-Göteborg: Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konstnärliga gestaltningsuppdrag i samband med byggnation av Askimsskolan
Referensnummer: N230-0880/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92310000 Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av konstnärligt gestaltningsuppdrag
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
92311000 Konstverk
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Konstnärligt gestaltningsuppdrag inomhus i samband med byggnation av Askimsskolan
Del nr: 2
Konstnärligt gestaltningsuppdrag utomhus i samband med byggnation av Askimsskolan