626503-2024 - Resultat
Sverige – Armerade eller förstärkta kassaskåp och dörrar – Nyckelskåp för säker förvaring av nycklar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNyckelskåp för säker förvaring av nycklar
BeskrivningNyckelskåp för förvaring av brukares larmnycklar och nyckelskåp för övriga nycklar, bilnycklar.
Intern identifierareKS2024-xxx
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44421000 Armerade eller förstärkta kassaskåp och dörrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor
BeskrivningNyckelskåp för olika typer av nycklar
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelLeverantörsprövning
BeskrivningLeverantörsprövning och pris
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAdministrativa villkor
BeskrivningNyckelskåp ramavtal
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelKravspecifikation
BeskrivningNyckelskåp
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelPris
BeskrivningPris enligt prislista