2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationsbyrå 2026
Beskrivning: Karlstads universitet upphandlar kommunikationsbyrå i en selektiv process, upphandlingen är uppdelad i två olika områden: Kommunikationsbyrå och Filmproduktionsbyrå. Det går att lämna in ansökningar/anbud i ett eller två områden.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:135824:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Filmproduktionsbyrå 2026
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:135824:Lot:2