626648-2024 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för personalförvaltning – Inhyrd personal, socialsekreterare och chefer (Soc)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInhyrd personal, socialsekreterare och chefer (Soc)
BeskrivningHåbo kommun upphandlar Inhyrd personal; socialsekreterare och chefer inom två (2) områden. Kommunen avser att teckna ramavtal med fem (5) leverantörer per anbudsområde.
Intern identifierareUH-24-42498
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelChefer
Beskrivning-
Intern identifierareChefer
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSOCIALSEKRETERARE
Intern identifierareSOCIALSEKRETERARE