See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utbildning förebygga sjukskrivning i Skåne Nordost
Beskrivning: Syftet med utbildningarna är att förebygga, minska och förkorta sjukskrivningar i Skåne Nordost genom att stärka och utveckla chefernas/ledarnas/stödfunktionernas kompetens inom följande tre områden: 1. Förebyggande och tidiga insatser 2. Psykisk ohälsa 3. Sjukskrivnings- och rehabiliteringsprocessen
Intern identifierare: KS 2025/121
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Förebyggande och tidiga insatser
Beskrivning: Utbildning
Intern identifierare: Förebyggande och tidiga insatser
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Psykisk ohälsa
Beskrivning: utbildning
Intern identifierare: Psykisk ohälsa
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sjukskrivnings- och rehabiliteringsprocessen
Intern identifierare: Sjukskrivnings- och rehabiliteringsprocessen