626768-2021 - ResultatSverige-Eskilstuna: TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hemelektronik
Referensnummer: AK 20.094
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av hemelektronik.
Upphandlingen omfattar ej datorer med tillbehör, surf/läsplattor, toner, vitvaror, köksapparater, telefoner med tillbehör, kopiatorer, skrivare och kaffemaskiner.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32324000 TV-apparater, 32330000 Apparater för ljud- och videoinspelning samt ljud- och videoavspelning, 32350000 Delar till ljud- och videoutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen