62688-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – (6326) Samordnande miljöspecialist i järnvägs- och vägprojekt_IVtm5
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel(6326) Samordnande miljöspecialist i järnvägs- och vägprojekt_IVtm5
BeskrivningAvrop av Resurskonsulter Övergripande miljöstöd - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 13565, Resurskonsulter Övergripande miljöstöd
Intern identifierareKOM-419368
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare(6326) Samordnande miljöspecialist i järnvägs- och vägprojekt_IVtm5