See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Strategiska kommunikationstjänster
Beskrivning: Upphandling av strategiska kommunikationstjänster till MKB Fastighets AB.
Intern identifierare: 2025MKB-479
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000